Digjet një hotel në Vushtrri (Video)

Vushtrri | 11 Gus 2017 | 08:28 | Nga

Një zjarr ka përfshirë sot në orët e hershme të mëngjesit objektin e Hotel Kalasë në Vushtrri, përkatësisht çatinë e këtij hoteli në Vushtrri.

Në vendngjarje janë njësitet e zjarrfikësve dhe Policisë së Kosovës, gjithashtu një pjesë e magjistrales është bllokuar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme