Digjet një lokal në Ferizaj

Prishtinë | 18 Maj 2019 | 11:06 | Nga Ekonomia Online

Ankuesi mashkull ka raportuar se në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri lokali i tij në Ferizaj.

Njësitë relevante dhe zjarrfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes dhe ne tërësi kanë shuar zjarrin.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 12:35.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme