Digjet një veturë në Prishtinë

Prishtinë | 10 Shk 2017 | 11:02 | Nga

Një qytetar në Prishtinë ka informuar se vetura e tij e cila ishte e parkuar, në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri dhe është djegur tërësisht.

Njësitet policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme