Digjet posta e vjetër në Krushevc të Dragashit

Prishtinë | 11 Qer 2019 | 11:47 | Nga Ekonomia Online

Policia raporton se në fshatin Krushevc të Dragashit është raportuar se në rrethana të panjohura nga zjarri është përfshirë objekti i postës i cili gjendet jashtë funksioni.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante dhe zjarrfikësit të cilët kanë arritur të lokalizojnë zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme