Digjet tërësisht një qebaptore në Prishtinë

Prishtinë | 05 Nën 2018 | 11:16 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Një zjarr ka kapluar lokalin “Majaci” në rrugën “Eqrem Çabej” në Prishtinë.

Lokali është djegur tërësisht ndërsa gjendja është qetësuar për pesë minuta pas intervenimit të zjarrfikësve dhe policisë.

Një person ka kërkuar ndihmë mjekësore, ndërkaq zjarri dyshohet se ka ardhur nga skara.

Lexo më shumë:

Të ngjashme