Doli nga shtëpia dhe nuk u kthye më, zhduket e mitura nga Fushë Kosova

Prishtinë | 02 Kor 2022 | 10:17 | Nga Ekonomia Online

Një vajze ë mitur është zhdukur të enjten në Fushë Kosovë.

Rastin në polici e ka paraqitur nëna e saj mesditës e së premtes, ku ka njoftuar se e mitura ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk dihet vendndodhja e saj.

“Me datën 01.07.2022 ankuesja femër kosovare ka raportuar se nga data e cekur vajza e sajë e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nga ajo kohë nuk dihet vendndodhja e saj”, njofton policia.

Të ngjashme