Drenas, katër të arrestuar pasi e rrahën një mashkull

Prishtinë | 27 Pri 2020 | 09:39 | Nga Ekonomia Online

Policia ka arrestuar në Drenas katër të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit e kanë sulmuar fizikisht një mashkull.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

“Gllogoc 26.04.2020 – 09:50. Janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj kosovar pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosvar. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor. Me urdhër të prokurort të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme