Drenas, të shtëna me armë zjarri dhe rrahje mes dy personave

Prishtinë | 08 Kor 2019 | 12:28 | Nga Ekonomia Online

Drenas, r aportohet se janë dëgjuar të shtëna me arme zjarri. Me arritjen e njësive policore është konstatuar rrahje mes dy personave të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë. Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe është konfiskuar një revole me gaz me një karikator të zbrazët. Nuk janë gjetur gëzhoja të cilat do të përdoreshin si dëshmi për gjuajtje me armë. Nuk raportohet për të lënduar. Njësitë policore janë duke e hetuar rastin.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme