Dy të lënduar nga një aksident në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë

Prishtinë | 17 Kor 2019 | 15:59 | Nga Ekonomia Online

Dy këmbësor janë lënduar sot si pasojë e një aksidenti ku ka qenë e përfshirë edhe një veturë në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë.

Këtë për klankosova.tv e konfirmoi Flora Ahmeti zëdhënëse për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Prishtinë.

Ajo tha se të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësorë dhe se me rastin po merret njësiti i trafikut.


Të ngjashme