Dyshohet se ngacmoi seksualisht një burrë dhe i vodhi para, arrestohet gruaja në Fushë-Kosovë

Prishtinë | 17 Qer 2022 | 10:00 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një grua në Fushë Kosovë. Ajo dyshohet për ngacmim seksual ndaj një burri dhe se i ka vjedhur para.

E njëjta është dërguar në mbajtje.

“Fushë Kosovë 16.06.2022 – 15:43. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare nën dyshimin se e njëjta ka ngacmuar seksualisht viktimën mashkull kosovar. E dyshuara poashtu dyshohet se i ka vjedhur para viktimës. Me vendim të prokurorit e njëjta është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Të ngjashme