E kanosë viktimën në Ferizaj, arrestohet i dyshuari

Prishtinë | 23 Sht 2019 | 11:24 | Nga Ekonomia Online

Të shtunën është arrestuar një person në Ferizaj, pasi që dyshohet se i njëjti ia ka publikuar disa fotografi një gruaje dhe e ka kanosur atë.

Po ashtu i dyshuari familjes së viktimës me telefon iu ka dërguar mesazhe me përmbajtje kanosëse.

“I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme