E ndalin në rrugë dhe i grabisin 130 euro

Prishtinë | 12 Dhj 2019 | 12:31 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person ka raportuar se derisa ishte duke lëvizur në drejtim të shtëpisë së tij është ndalur nga dy të dyshuar të maskuar dhe të njëjtit ia kishin marrë nga xhepi kuletën me para rreth 130 euro si dhe dokumentet personale.

Rasti ka ndodhur në fshatin Besi të Prishtinës, të mërkurën rreth orës 21:50.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori kujdestar. Rasti duke u hetuar nga njësitë relavante. 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme