Ferizaj, një burrë plagoset në rrethana të panjohura

Prishtinë | 18 Jan 2020 | 13:00 | Nga Ekonomia Online

Dje në orët e para të mëngjesit është plagosur një burrë në një lokal në Babush të Ferizajt dhe menjëherë është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

Policia raporton se ngjarja ka ndodhur në rrethana të panjohura dhe se nga vendi i ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar gjashtë gëzhoja të armës.

Ai u plagos në këmbë, ndërsa rasti është duke u trajtuar nga hetuesit policor.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme