Fushë Kosovë: Burri xheloz sulmon bashkëshorten

Prishtinë | 16 Gus 2022 | 11:13 | Nga Ekonomia Online

Në Bresje të Fushë Kosovës, një grua ka pësuar lëndime, pasi bashkëshorti i saj, për motive xhelozie dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj saj.

Organet e rendit njoftojnë se viktimës i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Të ngjashme