Gashi e Sopjani raportojnë para Komisionit për mbikëqyrjen e AKI-së

Prishtinë | 14 Shk 2018 | 11:28 | Nga Valbona Bytyqi

Drejtori i Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë (AKI), Driton Gashi ka raportuar para komisionit për mbikëqyrjen e këtij institucioni të sigurisë, raporton Ekonomia Online.

Takimi ka qenë i mbyllur për media dhe nuk dihet se për çka u diskutua aty. Në komision ka ardhur për raportim edhe inspektori i përgjithshëm i AKI- së, Shkëlzen Sopjani.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme