Gjakovë, burri sulmon fizikisht gruan e tij

Prishtinë | 05 Qer 2019 | 11:42 | Nga Ekonomia Online

Policia raporton se dje në Gjakovë i dyshuar i komunitetit egjiptian ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Egjiptian, pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij femër K/Egjiptiane, të cilës i ka shkaktuar lëndime të lehta trupore”.

“Viktima ka marrë tretman mjekësor dhe ka shkuar në familjen e saj. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme