Gjashtë persona të lënduar gjatë një aksidenti në Deçan

Prishtinë | 20 Shk 2018 | 09:32 | Nga

Pesë meshkuj dhe një femër kanë mbetur të lënduar pas një aksidenti që ka ndodhur mes dy veturave civile, dje në fshatin Pozhar të Deçanit, thuhet në raportin policor, transmeton Klan Kosova.

Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Pejës, ndërsa njëri prej tyre për shkak të lëndimeve të rënda është dërguar në QKUK – Prishtinë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme