Gjendet e vdekur një grua në banesën e saj në Prishtinë

Prishtinë | 20 Mar 2021 | 10:07 | Nga Ekonomia Online

Një grua është gjetur e vdekur në banesën e saj në rrugën “Jakov Xoxa” në Prishtinë të premten njofton Policia e Kosovës.

Sipas njoftimit rasti ishte lajmëruar në polici nga një grua tjetër.

“Dëshmitarja femër kosovare ka raportuar se, në banesë e kishte gjetur viktimën të shtrirë në tokë pa vetëdije. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësit relevante policore dhe ekipi i ndihmës së shpejtë, ku mjeku ka konstatuar vdekjen e saj. Lidhur me rasti është njoftuar prokurori i cili ka urdhëruar që trupi i pajetë i viktimës të dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në njoftim.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme