Gjendet i vdekur roja i një fabrike në Rahovec

Rahovec | 13 Pri 2021 | 12:24 | Nga Ekonomia Online

Policia njofton se mëngjesin e sotëm është gjetur i vdekur roja i një fabrike në fshatin Hoçë e Madhe të Rahovecit.

Viktima është gjetur i vdekur nga pronari i fabrikës.

“Rojtari që kryen shërbim – sigurim në këtë fabrikë është gjetë i vdekur në një barakë. Vendit të ngjarrjës i është përgjigjur fillimishtë patrulla policore nga Stacioni policer – Rahovec, si dhe hetuesit Rajonal, po ashtu dhe emergjenca mjekësore, e cila ka konstatuar vdekjën e personit. Më urdhëresë të prokurorit kujdestar trupi I pajetë dergohet në IML-e për obduksion”, E ka konfirmuar policia.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme