Gjendet i vetëvarur në oborrin e shtëpisë 65 vjeçari

Prishtinë | 17 Kor 2019 | 09:18 | Nga Ekonomia Online

Nje 65 vjeçar është gjetur pa shenja jete në oborrin e shtëpisë së tij, mëngjesin e sotëm.

Ngjarja ka ndodhur ne Selinice, ndersa sipas policise behet me dije se rreth orës 07:07, në Selenicë të Vlorës për shkaqe ende të paqarta është gjetur i vetëvarur në oborrin e banesës së tij 65 vjeçari S. N.

Nga hetimet dhe kqyrja paraprake në trupin e viktimës nuk ka shenja dhune apo dëmtime të tjera përveç atyre të shkaktuara nga vetëvarja.

Grupi hetimorë ndodhet në vendin e ngjarjes duke kryer veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme