Gjendet një granatë dore në Prizren

Prishtinë | 15 Nën 2016 | 11:10 | Nga

Një qytetar në qytetin e Prizrenit ka hasur në një mjet shpërthyes derisa po punonte në një objekt të vjetër banesor.

Menjëherë Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe ka siguruar objektin në fjalë, raporton Ekonomia Online.

Sipas njoftimit të Policisë, bëhet e ditur se në vendin e ngjarjes ka dal edhe njësiti për deminim i FSK-së, i cili ka bërë tërheqjen e mjetit të dyshuar në mënyrë të sigurt.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme