Gjendet një person pa shenja jete në një banesë në Prizren

Prishtinë | 06 Mar 2020 | 10:00 | Nga Ekonomia Online

Një person është gjetur i vdekur në banesën e tij në rrugën “Bingenit” në Prizren.

Policia ka njoftuar se njësitet policore, ekipi mjekësor dhe prokurori kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku është konstatuar vdekja.

“Rr. “Bingenit”, Prizren NN. Është raportuar se me 05.03.2020 viktima mashkull kosovar në banesën e tij është gjetur pa shenja jete. Njësitet policore, ekipi mjekësor dhe prokurori kanë dalë në vendin e ngjarjes”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion. 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme