Gjilan: Arrestohet gruaja pasi kanos burrin më thikë

Prishtinë | 14 Dhj 2018 | 14:10 | Nga Ekonomia Online

Dje rreth orës 10:00 është arrestuar një grua në Gjilan, pasi ka kanosur burrin e saj.

Ajo ka kanosur bashkëshortin me një mjet të mbrehtë – thikë, njofton policia.

“E dyshuara gjatë ballafaqimit, e ka gërvishtur dorën e vet me thikë dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin 24 orësh.

“Me vendim të prokurorit , e dyshuara është dërguar në mbajtje”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme