Gjuan me armë në aheng, arrestohet i dyshuari

Prishtinë | 23 Kor 2017 | 10:42 | Nga

Një person është arrestuar pasi i njëjti dyshohet se ka shtënë me revole në një aheng familjar. Rasti ka ndodh dje në Miradi të Ulët të Fushë Kosovës.

“Policia në vendin e ngjarjes ka gjetur dhe konfiskuar një revole Ekol me gas e kalibrit 9mm., një fishek dhe gjashtë gëzhoja”, thuhet në njoftimin e Policisë.

“Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme