Goditet nga vetura një e mitur në Vushtrri

Prishtinë | 29 Shk 2020 | 12:10 | Nga Ekonomia Online

Një e mitur në Vushtrri ka marrë lëndime trupore pasi është goditur nga një veturë e cila ka qenë në lëvizje.

Sipas njoftimit nga Policia, vozitësi i panjohur pasi e kishte shkaktuar aksidentin, nuk është ndalë në vendin e ngjarjes.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Vushtrrisë dhe më pas është liruar në shtëpi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme