Grabitje e armatosur në Ferizaj

Prishtinë | 01 Shk 2020 | 16:38 | Nga Ekonomia Online

Në fshatin Gërlicë të Ferizajt dy persona janë futur me armë zjarri në një pompë derivatesh.

Hajnat kishin maska në fytyrë dhe nën kërcënimin e armës kanë grabitur para dhe cigare dje në orën 04:30 të mëngjesit.

Rastin në polici e ka lajmëruar personi që ishte në vendin e punës derisa ka ndodhur ngjarja.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme