Grabitje e armatosur në Kaçanik

Prishtinë | 12 Jan 2019 | 08:07 | Nga Ekonomia Online

Një person në fshatin Doganaj të Kaçanikut, ka raportuar policinë e Kosovës se derisa ishte në vendin e punës në lokalin bastore sportive, kanë  hyrë dy persona të dyshuar e  të maskuar, nën kërcënimin e armës, kanë grabitur nga arka para dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për të lënduar.

Rastit ju kanë përgjigjur njësitet relevante Policore.  Me vendimin e Prokurorit, është iniciuar rasti dhe mbetet nën hetime.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme