Grabitje e armatosur në një lokal në Suharekë, tre persona të maskuar sulmojnë fizikisht pronarin

Prishtinë | 12 Nën 2018 | 12:34 | Nga Ekonomia Online

Një person ka raportuar se përderisa po punonte në lokalin e tij, tre persona të maskuar kanë sulmuar fizikisht viktimën në Suharekë.

Me këtë rast nën kërcënimin e armës të njëjtit kanë grabitur 160 euro dhe një sasi të cigareve.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar nga njësitet policore.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme