Gruaja e rrah burrin në Podujevë, ai e raporton në polici

Prishtinë | 14 Gus 2022 | 10:55 | Nga Ekonomia Online

Një rast i dhunës në familje është raportuar dje në Podujevë.

Një person atje ka raportuar në polici se pas një mosmarrëveshje, është sulmuar fizikisht nga gruaja e tij.

Policia njofton se palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Njoftimi i plotë i policisë:

Podujevë 13.08.2022-18:30. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja tij e dyshuara femër kosovare. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti në procedurë të rregullt

Të ngjashme