Hajni kapet duke vjedhur në një lokal berberësh në Mitrovicë

Prishtinë | 25 Dhj 2019 | 09:00 | Nga Ekonomia Online

Dje në orët e hershme të mëngjesit një burrë është kapur në flagrancë duke vjedh në një lokal berberësh.

Siç njofton policia atij i janë kapur 11 makina për prerje të flokëve, sapunë të rrojës dhe tre telefon celularë.

“Gjatë intervistimit i dyshuari ka deklaruar se kishte kryer edhe një vjedhje në një lokal që është pronë e viktimës. Pajisjet i janë kthyer pronarit” thuhet në raport.

“Pas intervistimit me vendim të prokurorit  i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme