Haradinaj: Janë ndërmarrë të gjitha veprimet për Gjilanin

Prishtinë | 07 Mar 2019 | 17:26 | Nga Emine Shehu Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka folur për aksidentin fatal në Gjilan, raporton Ekonomia Online.

Kreu i ekzekutivit, tha se janë ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme për të ndihmuar në gjendjen në Gjilan, teksa ka ngushëlluar familjen e personit që vdiq tragjikisht nga ky aksident.

“Ndaj shqetësimin dhe dhimbjen me atë që ka ndodhë në Gjilan. I kemi ndërmarrë të gjitha veprimet. Ngushëllime”, tha Haradinaj, i pyetur nga gazetarët në hollin e Kuvendit.

Lexo më shumë:

Të ngjashme