Hidhet një mjet eksplodues në Mitrovicë, dëmtohet një hotel

Prishtinë | 11 Jan 2017 | 13:25 | Nga

Pronari i hotelit “SASA” në Mitrovicë raporton se persona të panjohur kanë hedh një mjet eksplodues në afërsi të hotelit ku dhe janë shkaktuar dëme materiale.

Nuk raportohet për të lënduar. Në vend-ngjarje kanë dal njësit përkatëse policore dhe EOD-ja e PK-së. Nuk raportohet për të arrestuar

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme