Humb jetën Armend Bytyçi, djali i biznesmenit nga Istogu

Prishtinë | 16 Kor 2016 | 15:01 | Nga

Një aksident në orët e vona të natës ka bërë që Armend Bytyqi të humbë jetën tragjikisht në një rrugë në dalje të Prishtinës.

Djaloshi i ri nga Istogu është djali i pronarit të Restaurant Troftës që është vendi më i njohur në Istog.

Armendi njihej edhe për rolin e suksesshëm menaxhues që e kishte te “Trofta” ndërsa shquhej për personalitetin e tij njerëzor dhe intelektual.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme