I dehur kërcënon e sulmon familjarët në Pejë

Prishtinë | 26 Kor 2019 | 09:30 | Nga Ekonomia Online

Dje në Pejë ka ndodhur një sulm familjarë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Egjiptian, pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit, ka kërcënuar dhe sulmuar verbalisht viktimat. Gjatë kontrollit te i njëjti është gjetur dhe sekuestruar një sasi e vogël substancës e dyshuar narkotike e llojit marihuanë”, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme