I keqësohet gjendja sa ishte duke punuar, mjeku konstaton vdekjen e tij

Prishtinë | 29 Gus 2019 | 11:39 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës njofton se në Prishtinë më datë 28.08.2019 – 12:00, viktima mashkull përderisa ishte duke punuar, i është keqësuar gjendja shëndetësore dhe është rrëzuar.

Sipas raportit policor viktima është dërguar në QKUK ku mjeku kujdestar ka konstatuar se viktima është pa shenja jete.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme