Ia vjedhin tri automjete në oborr

Prishtinë | 13 Dhj 2016 | 10:38 | Nga

Një femër e komunitetit serb nga Gjilani, ka raportuar në Polici se në oborrin e shtëpisë së saj i janë vjedhur tri automjete të parkuara: dy Audi A-4 dhe një VW-Passat.

Sipas viktimës, për të njëjtat nuk posedonte dokumente, pasi që të njëjtat janë pronë të djalit të saj me punë të përkohshme në Zvicër.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme