Kamioni godet taksinë, bllokohet komunikacioni në Veternik (Foto)

Prishtinë | 12 Dhj 2017 | 16:43 | Nga

(E plotësuar) Një veturë e “Urban Taxi” është goditur nga një kamion, duke shkaktuar tollovi për pak kohë, në rrugën magjistrale Prishtinë-Shkup, në dalje të kryeqytetit.

Ngjarja ka ndodhur sot pasdite. E protagonistët e këtij bllokimi në trafik duket se kanë pasur kohë edhe të ndezin nga një cigare, sikur shihet në fotografitë e Ekonomia Online.

Megjithëse vetura taksi, në fotografi duket sikur të kishte hyrë në shirit të gabuar, përfaqësuesit e kompanisë kanë shpjeguar se vetura e tyre në fakt është goditur nga kamioni dhe i është ndërruar drejtimi.

© Ekonomia Online

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme