Kanos dy zyrtarë policor dhe sulmon një person

Prishtinë | 22 Dhj 2018 | 14:09 | Nga Ekonomia Online

Në rrugën “Edit Durham” në qytetin e Prizrenit është arrestuar një person i dyshuari, i cili kishte kanosë dy zyrtarët policor të cilët në kryerje të detyrës zyrtare dhe i njëjti e kishte sulmuar një person, i cili me automjet transportues kishte qenë duke i konfiskuar veturën e të dyshuarit.

“Është konsultuar prokurori dhe i njëjti ka urdhëruar që i dyshuari të mbahet për gjashtë orë e më pas të lirohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme