Kanosi gruan dhe babanë, arrestohet një person në Fushë Kosovë

Prishtinë | 21 Pri 2022 | 09:32 | Nga Ekonomia Online

Një burrë është arrestuar në Fushë Kosovë pasi ka kanosur bashkëshorten dhe babanë e tij.

Sipas deklaratës së viktimës-bashkëshortes, i dyshuari në të kaluarën përveç dhunës fizike kishte ushtruar edhe dhunë psiqike.

Policia njofton përmes raportit se gjatë kontrollit në dhomën e tij janë gjetur dhe konfiskuar tetë gëzhoja.  Me vendim te prokurorit të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policor.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme