Kapet në Merdar i shpalluri në kërkim nga Policia e Kosovës

Prishtinë | 01 Nën 2020 | 12:17 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka arrestuar një person për të cilin kishte urdhërarrest të lëshuar nga gjykata.

Arrestimi i tij u bë mbrëmë rreth orës 20:00 në Merdare.

Policia njofton se i arrestuari është ndaluar në qendër të ndalimit.

“Merdare 31.10.2020 – 20:00. Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është arrestuar i kërkuari mashkull Kos., në konsultim me gjyqtaren e lëndës dhe me urdhër të saj i kërkuari ndalohet në qendrën e ndalimit”, thuhet në raportin 24-orësh të policisë.

Të ngjashme