Katër të maskuar e nën kërcënim të armës e plaçkitin një person në Drenas

Prishtinë | 05 Jan 2019 | 13:51 | Nga Ekonomia Online

100 euro i janë marrë nën kërcënim të armës nga 4 persona një qytetari të Gllogocit.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gradicë, ku viktima derisa po kalonte me veturën e tij është ndaluar nga 4 persona të maskuar.

Viktima ka hezituar të raportojë rastin në polici dhe këtë e ka bërë vëllai i tij.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme