Komandanti i FSK-së raporton në Komision me dyer të mbyllura për çështje konfidenciale

Prishtinë | 09 Qer 2021 | 10:15 | Nga Erdonita Hebibi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes, ka raportuar Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, gjenerallejtënant Rrahman Rama, raporton Ekonomia Online.

Në këtë Komision është rekomanduar që raportimi të jetë pa medie, si shkak që gjenerali ka diçka konfidenciale që do të raportojë.

Lexo më shumë:

Të ngjashme