Komandanti i FSK-së raporton në komisionin për Siguri me dyer të mbyllura

Prishtinë | 13 Gus 2020 | 10:19 | Nga Kastriot Kokollari Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, gjenerallejtënant Rrahman Rama, ka raportuar në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes, raporton Ekonomia Online.

Rama raportimin e tij para deputetëve e ka bërë me dyer të mbyllura.

Përderisa gjatë së mërkurës ky komision ka diskutuar lidhur me gjendjen e sigurisë në vend dhe futjen e pjesëtarëve të xhandarmerisë serbe në Karaçevë.

Lexo më shumë:

Të ngjashme