Kosovari mbytet në bregdetin e Durrësit

Prishtinë | 01 Kor 2019 | 13:30 | Nga Ekonomia Online

Një turist ka humbur jetën sapo është futur në det për tu larë. Burime nga policia bëjnë me dije se rreth orës 12:46, në lagjen Nr.13,Durrës, shtetasi S.A., 49 vjeç, banues në Gjermani, është futur në det dhe ka gjetur vdekjen.

I mbyturi është shtetas nga Kosova, por banues në Gjermani dhe kishte ardhur për pushime në Durrës.

Paraprakisht dyshohet se bëhet fjalë për arrest kardiak. Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme