Ky është nënoficeri i lartë i FSK-së që vdiq duke kryer testet fizike në Mitrovicë

Prishtinë | 29 Tet 2019 | 13:11 | Nga Ekonomia Online

Një nënoficer i lartë i FSK-së ka vdekur sot gjatë testimeve fizike.

Mësohet se ai është Baki Ejupi, rreth 47 vjeç dhe ka vdekur para 1 ore në stadiumin “Adem Jashari”, ku po kryheshin testimet.

Policia e kanë konfirmuar rastin për Jepi zë, por detajet do të tregohen më vonë.

Mësohet se nënoficeri ishte nga Podujeva, por me punë në batalionin e reagimit të shpejtë në Mitrovicë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme