Ky është personi që u gjet i vdekur në Pejë, dyshohet se kreu vetëvrasje

Prishtinë | 14 Qer 2022 | 11:22 | Nga Ekonomia Online

U raportua pak më parë se një person është gjetur pa shenja jete, rreth orës 09:15, në rrugën “Sali Gjuka”, në Pejë.

Rastin e ka konfirmuar Policia dhe kanë njoftuar se njësitë përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Sinjalizuesit e Sinjalit kanë bërë me dije se personi që u gjet i vdekur është Mit’hat Buquku, i cili dyshohet se ka bërë vetëvrasje, duke u varur.

Gazeta Sinjali do të ju mbajë të informuar lidhur me rastin.

Të ngjashme