Ndalohet një person për blerje e shpërndarje të paautorizuar të narkotikëve

Prishtinë | 14 Mar 2019 | 19:26 | Nga Ekonomia Online

Prokuroria Themelore në Ferizaj, Departamenti për Krime të Rënda, njofton se sot ka ndaluar për 48 orë të dyshuarin B.R., për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprën penale “Blerja, posedimi, shpërndarja dhe shitja e paautorizuar e narkotikëve, substancave psikotrope dhe analoge”.

Prokuroria Themelore në Ferizaj, njofton se ndaj të dyshuarit B.R., prokurori i rastit do të paraqesë kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme