Në Gjakovë, një grua rrahet nga bashkëshorti i saj

Prishtinë | 14 Sht 2019 | 11:13 | Nga Ekonomia Online

Të premten në Gjakovë një grua është rrahur nga bashkëshorti i saj.

Këtë e ka konfirmuar Policia e Kosovës për rajonin e Gjakovës, në raportin e 24 orëve të fundit.

“Viktima femër ka informuar se është rrahur nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull K-Shqiptar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe më pas së bashku me dy fëmijët e vet është dërguar në strehimore. I dyshuari gjendet në arrati”, thuhet në këtë njoftim.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme