Farmacistes ia grabit 500 € nën kërcënimin e armës

Prishtinë | 16 Jan 2017 | 10:11 | Nga

Policia e Kosovës njofton se një person i dyshuar ia grabitë 500 euro punonjëses në një Farmaci në qytetin e Prizrenit, në rrugën “Jusuf Gërvalla”.

“Ankuesja femër K/Shqiptare derisa ishte duke punuar në një farmaci aty ka hyrë një i dyshuar i maskuar dhe duke kanosur viktimën me armë ka grabitur 400-500 € nga arka dhe më pas i dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes. Nuk raportohet për të arrestuar”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme