Një burrë dhe një grua gjenden të vdekur në banesat e tyre në Prishtinë

Prishtinë | 14 Maj 2020 | 09:13 | Nga Ekonomia Online

Dy vdekje të dyshimta janë raportuar në kryeqytet në 24 orët e fundit. Një burrë dhe një grua, janë gjetur pa shenja jete në banesat e tyre.

Përmes raportit 24 orësh, Policia e Kosovës ka njoftuar se rreth orës 13:00, në një banesë në Prishtinë është gjetur i vdekur një person.

“Prishtinë 13.05.2020 – 12:40. Raportohet se në një banesë është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport.

Ndërkohë, rreth orës 21:00 është gjetur pa shenja jetë një grua, e cila jetonte e vetme në banesë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme